Guests: 1
Users: 0
Login form
Main » 2011 » February » 20
Хандбалистите на Добруджа спечелиха Купата на България при мъжете, съобщи за „Център спорт” клубният президент и треньор на добричлии Георги Андреев. Неговите възпитаници победиха Шумен с 25:21 гола и по този начин взеха реванш за миналогодишния финал. На полувремето „жълто-зелените” губеха с 10:11 гола. Втората част те започнаха с една единствена цел – да обърнат резултата и да се върнат в Добрич с трофея. При 15:15 добруджанци реализираха 5 безответни гола, с който предрешиха изхода на срещата. За победителите най-резултатен бе Христо Йорданов, който 8 пъти опъна мрежата на противниковата врата. За Шумен с по 5 попадения се отличиха Никола Карастоянов и Стефан Стефанов. Двата отбора, които диктуват модата в родния ни хандбал, предложиха игра на високо ниво, а на вратiтe отлични прояви имаха Иван Иванов – Змея, и Исмет Хаджиев. Купата бе връчена от кмета на Варна ... Read more »
Views: 832 | Added by: Admin | Date: 2011-02-20 | Comments (0)

Тимът на Добруджа ще спори с Шумен на финала за Купата на България по хандбал при мъжете. Преди броени минути носителите на трофея и шампиони на страната - СКХДЮ Шумен, победиха с 31:27 гола Спартак насред Варна.

Припомняме Ви, че по-рано добричлии се справиха с НСА, побеждавайки ги с 32:26 гола в първия полуфинален мач за деня. Клубният президент на "жълто-зелените" Георги Андреев ще изведе утре от 17.30 часа своите момчета в пети пореден финал. Три пъти те са достигали до последната среща в турнира за Купата на страната и два пъти до финалната среща за шампионската титла.